ALISSEN ELISABETH CALISTA PARADISE

  • CHOVNÁ FENA    
  • Plemeno : border kolie 
  • Pohlaví : fena      
  • Matka : Calista Tricky Hafkins
  • Otec : Vigour Bohemia Alké
  • Datum narození : 24.7.2012
  • Chovatel : Helena Votavová
  • Majitel : Helena Votavová
  • Číslo zápisu : CMKU/BOC/5913/12    
  • Barva srsti : tricolor
  • Druh srsti : středně dlouhá
  • Kohoutková výška : 50 cm
  • Váha : 19 kg
       

 FENA ROKU 2015                                 

2.místo Sportovní kynologie

  • DNA CEA NORMAL
  • DNA TNS NORMAL
  • DNA CL NORMAL
  • DNA MDR1 NORMAL
  • PRA/CEA negativní
  • Glaukom: negativní
  • DKK : 1/1 (104/104)
  • DLK : 0/0
  • OCD : nepostižen
  • ZKOUŠKY : ZZO, ZOP, ZZO1, ZVOP, BH, ZPU-1, StPr1, StPr2
  • VÝSTAVY :
    • 1 x VN2
    • 14 x VÝBORNÁ 1
    • 4 x OBLASTNÍ VÍTĚZ
    • 5 x KRAJSKÝ VÍTĚZ
    • 6 x V2
    • 2 x V3
    • 2 x V4

ZKOUŠKY:

  • 15.6.2014 - Vimperk - ZOP
  • 16.11.2014 - Prachatice - ZZO
  • 25.4.2016 - Strakonice - ZZO1
  • 19.6.2016 - Těně - ZVOP
  • 26.6.2016 - Železná Ruda - BH
  • 29.10.2016 - Vimperk - ZPU-1
  • 8.4.2018 - Domažlice - StPr1
  • 12.8.2018 - Prachatice - StPr2

VÝSTAVY:
  • 2.3.2013 - XVII. Jihočeská oblastní výstava psů České Budějovice (rozhodčí Ing. Hana Petrusová), tř. dorost - Velmi nadějná 2
  • 11.8.2013 - IV. Krajská výstava psů Týn nad Vltavou  (rozhodčí Zdena Holmerová) - Výborná 2
  • 1.3.2014 - XIX. Jihočeská oblastní výstava psů České Budějovice (rozhodčí Tibor Havelka), tř. otevřená - Výborná 1, Vítěz třídy, OBLASTNÍ VÍTĚZ
  • 7.9.2014 - Krajská výstava Týn nad Vltavou (rozhodčí Karel Hořák), tř. otevřená- Výborná 1, Vítěz třídy, KRAJSKÝ VÍTĚZ
  • 7.3.2015 - XVIII. Jihočeská oblastní výstava psů České Budějovice  (rozhodčí Ing. Hana Petrusová),tř. otevřená - Výborná 1, Vítěz třídy, OBLASTNÍ VÍTĚZ
  • 5.3.2016 - XXI. Jihočeská oblastní výstava psů České Budějovice  (rozhodčí Tibor Havelka SK), tř. otevřená- Výborná 3
  • 23.4.2016 - Mezinárodní výstava psů České Budějovice  (rozhodčí Karlo Bala SRB) ,tř. otevřená- Výborná 4
  • 8.5.2016 - Krajská výstava psů Staňkov (rozhodčí Ing. Hana Petrusová), tř. otevřená- Výborná 2
  • 21.5.2016 - Hlubocká krajská výstava psů Hluboká nad Vltavou  (rozhodčí Božena Czempas CHowaniec), tř. otevřená - Výborná 1, VÍTĚZ TŘÍDY, KRAJSKÝ VÍTĚZ
  • 4.6.2016 - Podbrdská krajská výstava psů - Rokycany, (rozhodčí Karel Hořák) ,tř. otevřená -   Výborná 1, VÍTĚZ TŘÍDY, KRAJSKÝ VÍTĚZ
  • 9.7.2016 - Oblastní výstava psů Příbram, (rozhodčí MVDr. František Šimek), tř. otevřená - VÝBORNÁ 1, VÍTĚZ TŘÍDY, OBLASTNÍ VÍTĚZ
  • 7.8.2016 - Krajská výstava psů Týn nad Vltavou (rozhodčí Otakar Vondrouš),tř. otevřená - Výborná 1, VÍTĚZ TŘÍDY, KRAJSKÝ VÍTĚZ
  • 20.8.2016 - Klubová výstava BCCCZ bez KV Zbraslav u Brna (rozhodčí Heather Turner, Velká Británie), tř. otevřená - VÝBORNÁ (z 14)
  • 21.8.2016 - Klubová výstava BCCCZ s KV Zbraslav u Brna  (rozhodčí Judith Gregory, Velká Británie),tř. otevřená - VÝBORNÁ (z 13)
  • 8.10.2016 - Mezinárodní výstava psů České Budějovice (rozhodčí MVDr. Ridarčíková Gabriela SK),tř. otevřená - VÝBORNÁ (z 6)
  • 8.5.2018 - Krajská výstava psů Staňkov (rozhodčí Petra Márová), tř. otevřená - VÝBORNÁ 3
  • 13.5.2018 - Praha - Oblastní výstava psů (rozhodčí Olga Dolejšová), tř. otevřená - Výborná 1, VÍTĚZ TŘÍDY, OBLASTNÍ VÍTĚZ
  • 26.5.2018 - Litoměřice - Speciální výstava BCCCZ (rozhodčí Elisabeth Ertl), tř. otevřená - VÝBORNÁ (z 21)
  • 9.6.2018 - Rokycany - Krajská výstava psů (rozhodčí Petra Márová), tř. otevřená - VÝBORNÁ 2 
  • 17.6.2018 - Benátky nad Jizerou - Krajská výstava psů (rozhodčí Olga Dolejšová), tř. otevřená - VÝBORNÁ 2 
  • 30.6.2018 - Klatovy - Národní výstava psů (rozhodčí Hans Bierwolf), tř. otevřená - VÝBORNÁ 2 
  • 7.7.2018 - Příbram - Krajská výstava psů (rozhodčí Karel Hořák), tř. otevřená - VÝBORNÁ 2 
  • 5.8.2018 - Týn nad Vltavou - Krajská výstava psů (rozhodčí Karel Hořák), tř. otevřená - VÝBORNÁ 1, VÍTĚZ TŘÍDY, KRAJSKÝ VÍTĚZ 
  • 2.9.2018 - Máchův Mlýn - Klubová výstava border kolií (rozhodčí Mr. Gary Clark), tř. otevřená - VÝBORNÁ (z 15) 

 ZÁVODY:

  • 5.7.2014 - Zahorčice - Alíkův pohár 1. místo
  • 25.10.2014 - Buková - Obranářský závod  - 2. místo
  • 18.4.2015 - Domažlice - "Chodské závody" - 2. místo 
  • 12.9.2015 - Plzeň - "Puňťa Cup" - 2. místo
  • 26.9.2015 - Starý Plzenec - "Závod pod Radyní" - 3. místo 
  • 24.10.2015 - Buková - Obranářský závod - 2. místo
  • 7.11.2015 - Koloveč - "Kolovečský pohár" - 1. místo 
  • 17.11.2015 - Domažlice - "Chodské závody" - 1. místo
  • 14.5.2016 - Vimperk - Vimperský jarní pohár - 3. místo
  • 17.9.2016 - Vimperk - Vimperský pohár - 3. místo
  • 18.9.2016 - Starý Plzenec - "Závod pod Radyní" - 3. místo
  • 12.11.2016 -Zruč - Zručský pohár - 3. místo
  • 17.11.2016 - Domažlice - Chodské závody, ZM - 2. místo
  • 10.9.2017 - Veselí nad Lužnicí - Veselské agility závody - 3. místo 
  • 11.11.2017 -Zruč - Zručský pohár 2017 - 3. místo

 

Rodiče: