XVII. Jihočeská oblastní výstavu psů České Budějovice

Konečně nějaká psí akce po celkem dlouhé zimní pauze :) V sobotu 3.3.2012 jsem se vypravila s Lízou do ČB na oblastní výstavu psů :) Přípravy před výstavou byly více něž chaotické.. :D Nejdříve jsem měla naplánováno Lízu nechat upravit a vykoupat v salonu jako minulý rok,ale nakonec jsem koupila kvalitní šampon a do úprav se pustila sama..Vše jsem nechala na den před výstavou..Líza začala tak dva týdny před výstavou totálně línat a tak jsem se bála,aby na ní něco po koupání vůbec zbylo..Po náročné úpravě a tak dlouhém fenování byl výsledek - kudrnatá ovečka s objemem tak 4x větším :D Začala jsem hodně zmatkovat a doufala,že do rána to alespon trochu slehne..Nakonec vše dopadlo dobřě a Líze to moc slušelo až na nějakou drobnou vlnku..Příští koupání před výstavou určitě nebudu nechávat na poslední chvíli,protože se mi to vždycky pak nevyplatilo..Škoda,že výstava není dnes,protože Líze to sluší ještě více,jak si srst krásně sedla :) No ale ted k tomu hlavnímu..Po celou výstavu nám dělal společnost budoucí Lízy ženich Dari se svou paničkou Luckou :) Tato akce se více než povedla,naprosto jsme si to užili :) Naše číslo bylo 082,takže jsme ani tak dlouho nečekaly..Jako rozhodčí pro náš kruh byla paní Mgr.Ovesná Božena.V naší třídě otevřené byly celkem 3 fenky..Líza se krásně předváděla a paní rozhodčí se velice líbila..Ve třídě byla fenka Abrin z Bolkovských kopců,Cessy z Lebedova dvora a Líza - Calista Tricky Hafkins..Fenka Abrin dostala VD3, a Líza s Cessy dostaly známku výbornou a paní rozhodčí se rozhodovala ještě jaké fence dá V1,VT,nakonec nám řekla,že by to dala ráda Líze,ale jelikož je v línacím období,tak tuto třídu vyhrála Cessy..

Takže Líza měla výslednou a také velice pěknou známku VÝBORNÁ 2 s krásným posudkem :

POSUDEK : 6 letá fena,kompaktní,velice dobře stavěná hlava,korektní chrup,pevný hřbet,velmi dobrá mechanizace pohybu,dobrá povaha

Pak následovalo ještě čekání na závěrečné soutěže kde jsem byla přihlášená s Lízou do Junior handlingu..Na figury handlingu jsem se s Lízou velice připravovala ,doma jsme zkoušely figuru T,8,L,trojúhelník,kruh,tam zpět a dokonce i netradiční F a E..Jako rozhodčí pro JH byla paní Bc.Vladimíra Tichá..Naše číslo bylo 022..Líza se opravdu krásně předváděla..Vůbec jsem si nedávala šanci,že by jsme mohly na této výstavě vyhrát...Když jsem se dozvěděla,že postupujeme do finále,byla jsem štastná!! :)) Lízinka si nakonec vyběhala úžasné a nejlepší 1.MÍSTO a stala se vítězkou této soutěže !!! Je prostě úžasná holka moje,udělala pro to maximum,dokonce ani rozhodčí nepoznali její handicap s pacinkou po úraze,protože běhala krásně a elegantně a nedala na sobě nic znát!!!!!!! Vyhrály jsme nádherné ceny a zatím náš největší pohár co máme ! :)

Výstava se opravdu vydařila !! A jsem ráda za krásně strávený den s Lízy budoucím "manželem" Darim :) A jak Dari dopadl ? Darísek si z výstavy odvezl známku VÝBORNÝ 1 ,VÍTĚZ TŘÍDY :)))

Ve fotogalerii najdete moje fotky a pak ještě pár fotek od Lucky (které za focení moc děkuji)...A zde video z finále junior handlingu :

www.youtube.com/watch?v=r-h9tLRddJU&list=UUcvcY_XuFON5KfN_W3q1OHg&index=1&feature=plcp